Międzynarodowa Wystawa Psów w Warszawie

Na ringu u szwedzkiego sędziego Sjoerda Jobse spotkały się nasze najmłodsze gwiazdy - Sheck i Pepper. Poszło im wspaniale. Oboje dostali piękne opisy, oceny wybitnie obiecujące, a Sheck pokonał siostrę i został najlepszym młodszym szczeniakiem w rasie. Spędziliśmy wspaniały dzień. Nasze dzieciaki czują się na ringu jak ryby w wodzie.

 

Revolution Breeze SHOT OF FINLANDIA - wybitnie obiecująca 1

Revolution Breeze SHECK EXLEY - wybitie obiecujący 1, Najlepsze Baby w Rasie

 

 

Revolution Breeze SHECK EXLEY - 5 miesięcy

Revolution Breeze SHECK EXLEY - 5 miesięcy

Zobacz galerię wydarzenia

Pierwszy sukces Leona!

W Finlandii, gdzie szczenięta mogą wystawiać się na ringach dopiero od siódmego miesiąca, organizowane są również nieoficjalne wystawy psów. Mimo że oczywiście chodzi w nich głównie o dobrą zabawę, nie możemy nie wspomnieć o sukcesie naszego Leona.

 

Revolution Breeze STARKILLER postawił pierwsze kroki na fińskich ringach i od razu wygrał wszystko. Mały Leon BEST IN SHOW! Brawo mały diable! Gratulacje Sari!

 

 

Odwiedził nas Sirius

Dziś odwiedził nas Revolution Breeze SIRIUS BLACK w nowym domu Jasiek i ukradł nam bochenek chleba. Ale poza tym, że kradnie chleb, to świetny z niego chłopak i mamy nadzieję zobaczyć go niedługo na ringach.

 

 

Revolution Breeze SIRIUS BLACK

Revolution Breeze SIRIUS BLACK

Zobacz galerię wydarzenia

Odwiedził nas Spartaś

Dziś odwiedził nas Spartacus czyli najmniejszy, żółty chłopczyk. Spartaś już wcale nie jest taki mały. Odbył u nas wizytę w SPA, a natępnie udał się na spacer z Pepper, Georgem i naszymi dziewczynami.

 

Spartaś ma wspaniały charakter. Jest małą, odważną szelmą:)

 

 

Revolution Breeze SPARTACUS

Revolution Breeze SPARTACUS

Zobacz galerię wydarzenia

Super weekend dziewczyn z miotu S

W Polsce zadebiutowała Kapri - Revolution Breeze SAVE THE REBELLION.

Na wystawach w Wiśle dwukrotnie otrzymała oceny wybitnie obiecujące oraz tytuł Najlepszego Młodszego Szczeniaka w Rasie. Gratulacje!

 

W Niemczech na krajowej wystawie w Detmold już drugi raz pokazała się Sally - Revolution Breeze SPUMANTE SWEET. Otrzymała ocenę wybitnie obiecującą i tytuł Najlepszego Młodszego Szczeniaka w Rasie. Brawo!

 

Obie dziewczynki otrzymały piękne opisy od sędziów. Doceniony został również ich wspaniały temperament.

 

Jesteśmy bardzo dumni z dziewczynek i ich właścicieli!