Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Głogowie, sędzia: Brian Grace (IRL)

Greta – Yukki Hill TO KISS AND TO HUG w wieku dziewięciu miesięcy z przytupem wkracza do klasy młodzieży otrzymując ocenę doskonałą, lokatę 1 oraz tytuł Zwycięzcy Młodzieży. Nasza mała Gretka rozpoczęła Młodzieżowy Championat Polski!

 

CACIB Głogów

CACIB Głogów

Zobacz galerię wydarzenia

Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Będzinie, sędzia: Henryk Fonfara (PL)

TIAMAT Shadow Dog mimo rany łapy (kulawiznę ukryła prezentując swoją prawdziwą naturę pajaca) otrzymała w klasie otwartej ocenę doskonałą, lokatę 1, CWC oraz BOS. Greta – Yukki Hill TO KISS AND TO HUG pożegnała klasę szczeniąt udanym występem. Otrzymała lokatę 1 i tytuł Najlepszego Szczenięcia w Rasie. Od jutra nasz mały diabeł wkracza do świata nastolatków.

 

CAC Będzin - Greta

CAC Będzin - Greta

Zobacz galerię wydarzenia

Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Świebodzicach

Greta tym razem już w klasie szczeniąt otrzymała lokatę 1 i została najlepszym szczenięciem w rasie.

 

CAC Świebodzice

CAC Świebodzice

Zobacz galerię wydarzenia

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych we Wrocławiu

Nasza mała Greta – Yukki Hill TO KISS AND TO HUG debiutowała dziś na ringu w klasie baby i zrobiła to jak profesjonalistka. Najpierw wygrała klasę baby i otrzymała tytuł Najlepszego Baby w Rasie, a następnie na ringu honorowym pokazała, że mimo że jest jeszcze malutka, doskonale wie, po co tu jest. Nie umknęło to uwadze sędziego, który spośród ponad 30 szczeniąt różnych ras, wybrał ją do ścisłej czołówki przyznając Best Baby in Show 4. Również Tiami miała świetny dzień i otrzymała ocenę doskonałą i lokatę 2 w klasie otwartej.

Testing

 

CACIB Wrocław - Greta

CACIB Wrocław - Greta

Zobacz galerię wydarzenia