Super weekend na wystawach klubowych!

Za nami wspaniały weekend na wystawach klubowych! Pełen sukcesów, spotkań z przyjaciółmi i radości!

W sobotę  - 4 czerwca Greta prezentowana przez Olę Najsarek na wystawie klubowej w Opolu zdobyła tytuł Zwycięzcy Klubu’16. Sędziował Grzegorz Weron. W tym roku polska wystawa klubowa była raczej mocno kameralnym wydarzeniem, ale spędziliśmy super dzień z przyjaciółmi!

W niedzielę – 5 czerwca udaliśmy się na klubową wystawę do Czech. Wystawa była wspaniałym wydarzeniem, prawdziwym świętem rasy. Stawka 64 gordony to jest rewelacyjny wynik. Sędziowała legendarna sędzina, hodowczyni ze znanej brytyjskiej hodowli Amscot – Jean Collins-Pitman.

Psów było tak dużo, że w niektórych klasach nie mieściły się w ringu. Wokół było czarno:)

Greta wystawiała się w licznie obsadzonej klasie championów. Pokazywała ją Martyna Nowak. Dziewczyny zaprezentowały się wspaniale! Greta wygrała swoją klasę, otrzymała CAC i przede wszystkim wspaniały opis od sędziego – specjalisty.

To jest wspaniałe uczucie, gdy pies wygrywa w takiej stawce. To był prawdziwy zaszczyt stanąć w takiej stawce na ringu.

To był super dzień! Wszyscy bawiliśmy się wspaniale i nawet Zgredka zjadła smażony syr, aby uczcić swój sukces:)

Club Show - Konopiste Greta & Martynka

Club Show - Konopiste

Zobacz galerię wydarzenia

Greta Championem Węgier!

Trzydniowy maraton wystawowy w Szilvasvarad na Węgrzech dla Grety zakończył się zdobyciem następnego tytułu.

Greta uzyskała dyplom Championa Węgier! Jest to jej czwarty dorosły championat. Greta ma dopiero trzy lata.

Wspaniały weekend w Dortmundzie!

Spędziłyśmy z Greta wspaniały weekend w towarzystwie przyjaciół! Greta wzięła udział w dwóch dużych międzynarodowych wystawach i odniosła też sukces na niemieckim ringu.

Pierwszego dnia sędzia niezbyt ją docenił, ale jak wiadomo, super dziewczyny nie płaczą. Drugi dzień zrekompensował nam absolutnie wszystko!

W bardzo dużej stawce znanych na całym świecie psów nasza Greta okazała się najpiękniejszą dziewczyną i w klasie championów wywalczyła Anw.Dt.Ch.VDH, CACIB i BOS. Greta rozpoczęła championat Niemiec.

 

Sędzia opisał ją jako sukę w spaniałej kondycji i prawdziwego championa!

Triseter Celtic Sydney & Yukki Hill To Kiss and To Hug

Greta & Ola

Zobacz galerię wydarzenia

Międzynarodowa Wystawa Psów w Opolu, sędzia: Tatiana Urek (SLO)

Greta znowu dała radę! W klasie championów otrzymała ocenę doskonałą, lokatę 1, CWC, CACIB a następnie zwyciężyła w porównaniu o rasę! Ale to nie koniec! Na finałach została wybrana do finałowej czwórki jako jedyny seter i stanęła na podium BOG 3.

To był wspaniały dzień. Greta pokazała się naprawdę wspaniale. W ringu pokazła ją Martyna Nowak (razem po raz pierwszy), a na finałach Ola Najsarek. Dzięki dziewczyny za to, że możemy być pewni, że nasz mały Paździoch jest zawsze w najlepszych rękach!

 

Za wspaniałe kozackie fotki dziękujemy Joasi Pomorskiej!

Więcej zobaczycie TUTAJ - polecamy!!!!

Greta - Yukki Hill TO KISS AND TO HUG 3 lata

Greta  i Martyna

Zobacz galerię wydarzenia

Międzynarodowa Wystawa Psów w Zielonej Górze - Greta kończy interchampionat!!!

Dziś Greta zdobyła ostatni CACIB konieczny do uzyskania tytułu Interchampiona CIE!!

Greta ogarnęła temat w rekordowym czasie 369 dni i załatwiła tę sprawę dwa miesiące przed swoimi trzecimi urodzinami! Wszystkie swoje wnioski Greta zdobyła na dużych wystawach stojąc w stawce z naprawdę świetnymi psami. 

 

Jesteśmy z niej bardzo, bardzo dumni!! Teraz naprawdę czas przygotowywać się do macierzyństwa:) Greta jednak nie za bardzo wzięła sobie ten fakt do serca, wcale nie chce myśleć o dzieciach, więc wygląda na to, że jeszcze będzie można ją zobaczyć na kilku większych wystawach.

 

Nie można też zapomnieć o Tiami, która wróciła na ring po prawie dwóch latach przerwy. Co prawda bez spektakularnych sukcesów, ale z właściwą sobie radością i bez kompleksów:)

Oczywiście Tiami, jeśli na wystawce można robić "uuu", można jeść bez opamiętania wędzony ser, to znaczy, że dzień był udany.

 

Bardzo dziękujemy wszystkim przyjaciołom za mega udany dzień!

Greta - CAC, CACIB, BOS

Greta (BOS), Anthony (BOB)

Zobacz galerię wydarzenia