Greta Championem Węgier!

Trzydniowy maraton wystawowy w Szilvasvarad na Węgrzech dla Grety zakończył się zdobyciem następnego tytułu.

Greta uzyskała dyplom Championa Węgier! Jest to jej czwarty dorosły championat. Greta ma dopiero trzy lata.

Wspaniały weekend w Dortmundzie!

Spędziłyśmy z Greta wspaniały weekend w towarzystwie przyjaciół! Greta wzięła udział w dwóch dużych międzynarodowych wystawach i odniosła też sukces na niemieckim ringu.

Pierwszego dnia sędzia niezbyt ją docenił, ale jak wiadomo, super dziewczyny nie płaczą. Drugi dzień zrekompensował nam absolutnie wszystko!

W bardzo dużej stawce znanych na całym świecie psów nasza Greta okazała się najpiękniejszą dziewczyną i w klasie championów wywalczyła Anw.Dt.Ch.VDH, CACIB i BOS. Greta rozpoczęła championat Niemiec.

 

Sędzia opisał ją jako sukę w spaniałej kondycji i prawdziwego championa!

Triseter Celtic Sydney & Yukki Hill To Kiss and To Hug

Greta & Ola

Zobacz galerię wydarzenia

Międzynarodowa Wystawa Psów w Opolu, sędzia: Tatiana Urek (SLO)

Greta znowu dała radę! W klasie championów otrzymała ocenę doskonałą, lokatę 1, CWC, CACIB a następnie zwyciężyła w porównaniu o rasę! Ale to nie koniec! Na finałach została wybrana do finałowej czwórki jako jedyny seter i stanęła na podium BOG 3.

To był wspaniały dzień. Greta pokazała się naprawdę wspaniale. W ringu pokazła ją Martyna Nowak (razem po raz pierwszy), a na finałach Ola Najsarek. Dzięki dziewczyny za to, że możemy być pewni, że nasz mały Paździoch jest zawsze w najlepszych rękach!

 

Za wspaniałe kozackie fotki dziękujemy Joasi Pomorskiej!

Więcej zobaczycie TUTAJ - polecamy!!!!

Greta - Yukki Hill TO KISS AND TO HUG 3 lata

Greta  i Martyna

Zobacz galerię wydarzenia

Międzynarodowa Wystawa Psów w Zielonej Górze - Greta kończy interchampionat!!!

Dziś Greta zdobyła ostatni CACIB konieczny do uzyskania tytułu Interchampiona CIE!!

Greta ogarnęła temat w rekordowym czasie 369 dni i załatwiła tę sprawę dwa miesiące przed swoimi trzecimi urodzinami! Wszystkie swoje wnioski Greta zdobyła na dużych wystawach stojąc w stawce z naprawdę świetnymi psami. 

 

Jesteśmy z niej bardzo, bardzo dumni!! Teraz naprawdę czas przygotowywać się do macierzyństwa:) Greta jednak nie za bardzo wzięła sobie ten fakt do serca, wcale nie chce myśleć o dzieciach, więc wygląda na to, że jeszcze będzie można ją zobaczyć na kilku większych wystawach.

 

Nie można też zapomnieć o Tiami, która wróciła na ring po prawie dwóch latach przerwy. Co prawda bez spektakularnych sukcesów, ale z właściwą sobie radością i bez kompleksów:)

Oczywiście Tiami, jeśli na wystawce można robić "uuu", można jeść bez opamiętania wędzony ser, to znaczy, że dzień był udany.

 

Bardzo dziękujemy wszystkim przyjaciołom za mega udany dzień!

Greta - CAC, CACIB, BOS

Greta (BOS), Anthony (BOB)

Zobacz galerię wydarzenia

DuoCACIB Nitra - Słowacja

Nadszedł czas, aby zacząć nowy sezon wystawowy! Greta pozbyła się więc swojej grzywy (nie chciała oddać jej bez walki, więc dwa razy położyła się z partyzanta przy groomingu) i ruszyłyśmy na podbój słowackich ringów. Ciężko wyobrazić sobie bardziej udane rozpoczęcie sezonu! Greta dała radę!

16 stycznia - New Year Winner Show - sędzia Marian Koniecny (SK)

Yukki Hill TO KISS AND TO HUG - Greta wygrała klasę championów, otrzymała ocenę doskonałą, CAC, CACIB i BOB! 

U tego sędziego Greta już pokazywała się w Nitrze. Była wtedy w klasie młodzieży i w wieku 12 miesięcy otrzymała swoje pierwsze w życiu zwycięstwo rasy. Sędzia powiedział o niej wtedy wspaniałe słowa: Ona nie ma wad. Nie jest oczywiście do końca prawdą, ale i tak z ogromną przyjemnością wróciłyśmy do tego sędziego. Okazało się, że jako championka Greta podoba mu się równie mocno.

 

17 stycznia - Winter Show - sędzia Josef Jursa (SK)

Greta powtórzyła swój sukces z poprzedniego dnia i znów dostała od sędziego CAC, CACIB i BOB.

To duży sukces i szczęście biorąc pod uwagę, że sędzia miał dosyć kiepski humor.

 

Ze Słowacji poza czekoladą studencką, kofolą, suszonymi raciczkami i nową różową obrożą Greta przywiozła tytuł Championa Słowacji.

 

Gretę w ringu prezentowała Ola Najsarek (chyba wiadomo)!

Nitra dzień 1 - sędzia Marian Koniecny

Różowe zdjęcie z Nitry

Zobacz galerię wydarzenia