DuoCACIB Nitra - Słowacja

Nadszedł czas, aby zacząć nowy sezon wystawowy! Greta pozbyła się więc swojej grzywy (nie chciała oddać jej bez walki, więc dwa razy położyła się z partyzanta przy groomingu) i ruszyłyśmy na podbój słowackich ringów. Ciężko wyobrazić sobie bardziej udane rozpoczęcie sezonu! Greta dała radę!

16 stycznia - New Year Winner Show - sędzia Marian Koniecny (SK)

Yukki Hill TO KISS AND TO HUG - Greta wygrała klasę championów, otrzymała ocenę doskonałą, CAC, CACIB i BOB! 

U tego sędziego Greta już pokazywała się w Nitrze. Była wtedy w klasie młodzieży i w wieku 12 miesięcy otrzymała swoje pierwsze w życiu zwycięstwo rasy. Sędzia powiedział o niej wtedy wspaniałe słowa: Ona nie ma wad. Nie jest oczywiście do końca prawdą, ale i tak z ogromną przyjemnością wróciłyśmy do tego sędziego. Okazało się, że jako championka Greta podoba mu się równie mocno.

 

17 stycznia - Winter Show - sędzia Josef Jursa (SK)

Greta powtórzyła swój sukces z poprzedniego dnia i znów dostała od sędziego CAC, CACIB i BOB.

To duży sukces i szczęście biorąc pod uwagę, że sędzia miał dosyć kiepski humor.

 

Ze Słowacji poza czekoladą studencką, kofolą, suszonymi raciczkami i nową różową obrożą Greta przywiozła tytuł Championa Słowacji.

 

Gretę w ringu prezentowała Ola Najsarek (chyba wiadomo)!

Nitra dzień 1 - sędzia Marian Koniecny

Różowe zdjęcie z Nitry

Zobacz galerię wydarzenia

Open Slovakia Cup 2015

Święta, lenistwo, pieski brudne, rozczochrane...a tu taka wiadomość! Nasza Greta została pierwszą suką w rasie i drugim gordonem w słowackim rankngu wystawowym 2015!

W 2015 roku Greta dopiero zaczęła karierę wystwową w dorosłych klasach, więc jest nam niezmiernie miło, że została tak doceniona! Greta pokazała się na czterech wystawach międzynarodowych na Słowacji: dwa razy w klasie pośredniej (otrzymała resCACIB oraz CACIB i BOS) i dwa razy w championach (dwukrotnie otrzymała CACIB i zwyciężyła rasę. Jesteśmy z niej bardzo dumni!

Mikołajki na Wieżycy

W tym roku oczywiście przyszedł do nas Mikołaj, a my spędziliśmy mikołajki aktywnie. Całą rodziną zdobyliśmy Wieżycę. To nie jest duża góra, ale spróbujcie zdobyć nawet małą górę z trzema szalonymi gordonami (w tym Paździoch, który liczy się podwójnie).

Wszyscy jednak sobie poradzili i byli grzeczni jak na swoje możliwości! Niektórzy z naszej rodziny (Tiami i Kisiel) są zaawansowanymi górołazami, a inni nie. Bawiliśmy się jednak wszyscy bardzo dobrze i nikt nie zginął na trasie:)

Odważni wspinacze:)

Odważni wspinacze:)

Zobacz galerię wydarzenia

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Poznaniu, sędzia Sean Delmar (IRL)

Wystawa w Poznaniu to taka wystawa, że trzeba na niej być! kogo nie ma, ten tchórzy! Mimo że w tym roku wiedzieliśmy, że nie powalczymy, bo sędzia nie jest miłośnikiem naszej Grety i nie lubi szczególnie jej głowy, która jest jej największym atutem, i tak się zgłosiliśmy! bo nie jesteśmy tchórzami! 

Greta występowała w klasie championów i otrzymała ocenę doskonałą oraz trzecią lokatę. Doskonale bawiłyśmy się z Gretą na tej wystawie. Jak zwykle spotkałyśmy wielu przyjaciół, a Greta polizała tyle dzieci, ile tylko dała radę (normalnie nie pozwalamy jej lizać obcych dzieci), pozowała do zdjęć i wszyscy ją głaskali.

Zawsze to miło spędzić niedzielę w doborowym towarzystwie i napić się szampana z przyjaciółmi.

 

Za foteczki Paździocha w ringu dziękujemy Joasi Pomorskiej. Uszanowanko!

Greta & Ola - CACIB Poznań

Greta & Ola - CACIB Poznań

Zobacz galerię wydarzenia