Open Slovakia Cup 2015

Święta, lenistwo, pieski brudne, rozczochrane...a tu taka wiadomość! Nasza Greta została pierwszą suką w rasie i drugim gordonem w słowackim rankngu wystawowym 2015!

W 2015 roku Greta dopiero zaczęła karierę wystwową w dorosłych klasach, więc jest nam niezmiernie miło, że została tak doceniona! Greta pokazała się na czterech wystawach międzynarodowych na Słowacji: dwa razy w klasie pośredniej (otrzymała resCACIB oraz CACIB i BOS) i dwa razy w championach (dwukrotnie otrzymała CACIB i zwyciężyła rasę. Jesteśmy z niej bardzo dumni!

Mikołajki na Wieżycy

W tym roku oczywiście przyszedł do nas Mikołaj, a my spędziliśmy mikołajki aktywnie. Całą rodziną zdobyliśmy Wieżycę. To nie jest duża góra, ale spróbujcie zdobyć nawet małą górę z trzema szalonymi gordonami (w tym Paździoch, który liczy się podwójnie).

Wszyscy jednak sobie poradzili i byli grzeczni jak na swoje możliwości! Niektórzy z naszej rodziny (Tiami i Kisiel) są zaawansowanymi górołazami, a inni nie. Bawiliśmy się jednak wszyscy bardzo dobrze i nikt nie zginął na trasie:)

Odważni wspinacze:)

Odważni wspinacze:)

Zobacz galerię wydarzenia

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Poznaniu, sędzia Sean Delmar (IRL)

Wystawa w Poznaniu to taka wystawa, że trzeba na niej być! kogo nie ma, ten tchórzy! Mimo że w tym roku wiedzieliśmy, że nie powalczymy, bo sędzia nie jest miłośnikiem naszej Grety i nie lubi szczególnie jej głowy, która jest jej największym atutem, i tak się zgłosiliśmy! bo nie jesteśmy tchórzami! 

Greta występowała w klasie championów i otrzymała ocenę doskonałą oraz trzecią lokatę. Doskonale bawiłyśmy się z Gretą na tej wystawie. Jak zwykle spotkałyśmy wielu przyjaciół, a Greta polizała tyle dzieci, ile tylko dała radę (normalnie nie pozwalamy jej lizać obcych dzieci), pozowała do zdjęć i wszyscy ją głaskali.

Zawsze to miło spędzić niedzielę w doborowym towarzystwie i napić się szampana z przyjaciółmi.

 

Za foteczki Paździocha w ringu dziękujemy Joasi Pomorskiej. Uszanowanko!

Greta & Ola - CACIB Poznań

Greta & Ola - CACIB Poznań

Zobacz galerię wydarzenia

DANUBE DUO CACIB Bratysława, Słowacja

 24 października, sędzia Pavel Navratil (CZ) – Greta wygrała klasę championów, otrzymała CAC, CACIB, a następnie BOB! Postanowiła jednak, że na tym nie skończy i na finałach pokazała się z jak najlepszej strony! W olbrzymiej stawce kilkunastu przedstawicieli grupy 7 FCI nasza mała Greta wpadła najwyraźniej w oko sędziemu, bo zajęła trzecie miejsce na finałach grupy 7! Brawo, Maluszku!

 

 

25 października, sędzia Tatiana Urek (SLO) – Greta pod ogromną presją stanęła do walki o jedną z ostatnich możliwych do zdobycia kwalifikacji na Crufts 2016. Nie było jednak za bardzo widać, żeby Paździoch za bardzo stresował się tą sprawą. Greta powtórzyła swój sukces z poprzedniego dnia! Znów BOB dla Grety! Yukki Hill TO KISS AND TO HUG otrzymała kwalifikację na Crufts 2016!

Niestety nie mogliśmy zostać na finałach z uwagi na długą drogę do domu.

 

Gretę w rinu można zobaczyć TUTAJ

Występ Grety na finałach BEST OF GROUP 7 w ringu głównym można zobaczyć TUTAJ

 

 

Greta ogromnie uszczęśliwiła nas swoimi weekendowymi sukcesami. Jest jeszcze bardzo młodym psem, a odnosi bardzo duże sukcesy na ringu. Wszystko to nie byłoby możliwe bez jej wspaniałej handlerki Oli Najsarek. Dziękujemy! Paździoch nie mógłby trafić lepiej!

 

Greta - BOG 3!

Greta & Ola

Zobacz galerię wydarzenia