Mikołajki na Wieżycy

W tym roku oczywiście przyszedł do nas Mikołaj, a my spędziliśmy mikołajki aktywnie. Całą rodziną zdobyliśmy Wieżycę. To nie jest duża góra, ale spróbujcie zdobyć nawet małą górę z trzema szalonymi gordonami (w tym Paździoch, który liczy się podwójnie).

Wszyscy jednak sobie poradzili i byli grzeczni jak na swoje możliwości! Niektórzy z naszej rodziny (Tiami i Kisiel) są zaawansowanymi górołazami, a inni nie. Bawiliśmy się jednak wszyscy bardzo dobrze i nikt nie zginął na trasie:)

Odważni wspinacze:)

Odważni wspinacze:)

Zobacz galerię wydarzenia

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Poznaniu, sędzia Sean Delmar (IRL)

Wystawa w Poznaniu to taka wystawa, że trzeba na niej być! kogo nie ma, ten tchórzy! Mimo że w tym roku wiedzieliśmy, że nie powalczymy, bo sędzia nie jest miłośnikiem naszej Grety i nie lubi szczególnie jej głowy, która jest jej największym atutem, i tak się zgłosiliśmy! bo nie jesteśmy tchórzami! 

Greta występowała w klasie championów i otrzymała ocenę doskonałą oraz trzecią lokatę. Doskonale bawiłyśmy się z Gretą na tej wystawie. Jak zwykle spotkałyśmy wielu przyjaciół, a Greta polizała tyle dzieci, ile tylko dała radę (normalnie nie pozwalamy jej lizać obcych dzieci), pozowała do zdjęć i wszyscy ją głaskali.

Zawsze to miło spędzić niedzielę w doborowym towarzystwie i napić się szampana z przyjaciółmi.

 

Za foteczki Paździocha w ringu dziękujemy Joasi Pomorskiej. Uszanowanko!

Greta & Ola - CACIB Poznań

Greta & Ola - CACIB Poznań

Zobacz galerię wydarzenia

DANUBE DUO CACIB Bratysława, Słowacja

 24 października, sędzia Pavel Navratil (CZ) – Greta wygrała klasę championów, otrzymała CAC, CACIB, a następnie BOB! Postanowiła jednak, że na tym nie skończy i na finałach pokazała się z jak najlepszej strony! W olbrzymiej stawce kilkunastu przedstawicieli grupy 7 FCI nasza mała Greta wpadła najwyraźniej w oko sędziemu, bo zajęła trzecie miejsce na finałach grupy 7! Brawo, Maluszku!

 

 

25 października, sędzia Tatiana Urek (SLO) – Greta pod ogromną presją stanęła do walki o jedną z ostatnich możliwych do zdobycia kwalifikacji na Crufts 2016. Nie było jednak za bardzo widać, żeby Paździoch za bardzo stresował się tą sprawą. Greta powtórzyła swój sukces z poprzedniego dnia! Znów BOB dla Grety! Yukki Hill TO KISS AND TO HUG otrzymała kwalifikację na Crufts 2016!

Niestety nie mogliśmy zostać na finałach z uwagi na długą drogę do domu.

 

Gretę w rinu można zobaczyć TUTAJ

Występ Grety na finałach BEST OF GROUP 7 w ringu głównym można zobaczyć TUTAJ

 

 

Greta ogromnie uszczęśliwiła nas swoimi weekendowymi sukcesami. Jest jeszcze bardzo młodym psem, a odnosi bardzo duże sukcesy na ringu. Wszystko to nie byłoby możliwe bez jej wspaniałej handlerki Oli Najsarek. Dziękujemy! Paździoch nie mógłby trafić lepiej!

 

Greta - BOG 3!

Greta & Ola

Zobacz galerię wydarzenia

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych we Wrocławiu, sędzia Tadeusz Chwalny (PL)

Obowiązkowy punkt w wystawowym kalendarzu.

Nasze dziewczyny zrobiły swoje! Greta w klasie championów okazała się niepokonana i otrzymała tytuł BOS oraz następny CACIB. Ronja w klasie otwartej otrzymała lokatę 1 i CWC! Oznacza to, że od dziś w naszej rodzinie mamy następnego Championa Polski! Yukki Hill WAY AHEAD oficjalnie dołączyła do tego zacnego grona i zajęło jej to tylko trochę ponad pół roku! Brawo Ronja! Dobra robota!

Ale to jeszcze nie wszystko! Ronja i ja wzięłyśmy tradycyjnie udział w konkursie Kobieta i Pies. Tym razem w nasz strój włożyłyśmy bardzo wiele trudu, a nawet pomogła nam trochę mama. Ronja  fantastycznie weszła w swoją rolę na ringu głównym udowadniając, że ma fantastyczne poczucie humoru i temperament. Zatem…tym razem jako pasterka i baranek zrobiłyśmy to znowu! Zajęłyśmy pierwsze miejsce w konkursie Kobieta i Pies na wrocławskiej wystawie. Nie wiem, czy komuś udało się to dwa razy pod rząd, ale razem z Ronją mamy plan za rok zrobić to po raz trzeci.

Wsparcia w podbijaniu ringów Ronji udzielała jej najlepsza na świecie przyjaciółka Tiami, a więc całą rodziną spędziliśmy wspaniały dzień jak zwykle na wrocławskiej wystawie.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym przyjaciołom za doping! Szczególnie Ronja dziękuje wszystkim swoim fanom i tym wiernym i tym nowym:) Byliście super!