Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych we Wrocławiu, sędzia Tadeusz Chwalny (PL)

Obowiązkowy punkt w wystawowym kalendarzu.

Nasze dziewczyny zrobiły swoje! Greta w klasie championów okazała się niepokonana i otrzymała tytuł BOS oraz następny CACIB. Ronja w klasie otwartej otrzymała lokatę 1 i CWC! Oznacza to, że od dziś w naszej rodzinie mamy następnego Championa Polski! Yukki Hill WAY AHEAD oficjalnie dołączyła do tego zacnego grona i zajęło jej to tylko trochę ponad pół roku! Brawo Ronja! Dobra robota!

Ale to jeszcze nie wszystko! Ronja i ja wzięłyśmy tradycyjnie udział w konkursie Kobieta i Pies. Tym razem w nasz strój włożyłyśmy bardzo wiele trudu, a nawet pomogła nam trochę mama. Ronja  fantastycznie weszła w swoją rolę na ringu głównym udowadniając, że ma fantastyczne poczucie humoru i temperament. Zatem…tym razem jako pasterka i baranek zrobiłyśmy to znowu! Zajęłyśmy pierwsze miejsce w konkursie Kobieta i Pies na wrocławskiej wystawie. Nie wiem, czy komuś udało się to dwa razy pod rząd, ale razem z Ronją mamy plan za rok zrobić to po raz trzeci.

Wsparcia w podbijaniu ringów Ronji udzielała jej najlepsza na świecie przyjaciółka Tiami, a więc całą rodziną spędziliśmy wspaniały dzień jak zwykle na wrocławskiej wystawie.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym przyjaciołom za doping! Szczególnie Ronja dziękuje wszystkim swoim fanom i tym wiernym i tym nowym:) Byliście super!

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Tulln, Austria

Greta – Yukki Hill TO KISS AND TO HUG w klasie championów otrzymała ocenę doskonałą, lokatę drugą oraz resCAC. Greta rozpoczęła championat Austrii.

Spędziłyśmy miło czas z przyjaciółmi, ale nie mogłyśmy zostać na następny dzień, bo śpieszyłyśmy się na wystawę w naszym rodzinnym Wrocławiu.

Dziękujemy za śliczne foteczki Joasi Pomorskiej.

Greta - Yukki Hill TO KISS AND TO HUG

Setery z Wrocławia - Greta & Muffin

Zobacz galerię wydarzenia

Wakacje 2015

Greta wzięła udział w trzech Międzynarodowych Wystawach Psów na Litwie ze wspaniałymi wynikami. Mimo tropikalnej pogody Greta pierwszego i drugiego dnia prowadzona w ringu przez naszą przyjaciółkę Katerinę Orlyk, wywalczyła:
07.08.15 CACIB Dzukija Summer dosk.2 w klasie otwartej i resCACIB
08.08.15 CACIB Druskininkai Cup'2015 dosk.1 w klasie chapionów, CAC, BOS i CACIB

Ostatniego dnia 09.08.2015 razem udało nam się zdobyć ocenę doskonała, lokatę 1 w klasie championów oraz resCacib, który przechodzi w pełen CACIB!
Nasza Baby Greta do swojej kolekcji zdobyła tytuł Championa Litwy! Ma też na swoim koncie już cztery wnioski na Inerchampiona CIE pochodzące z trzech różnych krajów.
Mimo okropnie wysokich temperatur, Greta doskonale sobie poradziła, a my mieliśmy okazję spotkać się z przyjaciółmi, co na wystawach jest jeszcze ważniejsze niż wyniki. Następnie spędziliśmy krótkie wakacje na litewskim wybrzeżu, co naszym dziewczynom podobało się znacznie bardziej niż wystawy.

 

Zapraszamy do galerii

Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Lubinie

Greta – Yukki Hill TO KISS AND TO HUG pierwszy raz wystąpiła w klasie championów i sędzia był nią zachwycony. Otrzymała lokatę 1, CWC oraz BOS

Ronja – Yukki Hill WAY AHEAD w klasie otwartej otrzymała ocenę doskonałą i CWC. Sędziemu Ronja również bardzo się podobała, ale niestety bez wzajemności.

 

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Warszawie

Greta wystawiana przez Gabrysię Szkodzińską otrzymała w klasie otwartej ocenę doskonałą i lokatę 2. Greta otrzymała specjalną rozetę od tajemniczego fundatora dla Największego Paździocha Wystawy. Jest bardzo dumna z tego, że jej paździoszenie zostało uhonorowane i nadal robi to codziennie. Następnie udaliśmy się w gościnę do Black Ivy oraz na seterowe ognisko, które mamy nadzieję stane się imprezą cykliczną, bo było super!

 

Relacja z tej wystawy znalazła się w numerze trzecim kwartalnika ZKWP Pies i Pani Jadwiga Konkiel bardzo ładnie wyraziła się w niej o Zgredusi! Możecie przeczytać o niej online ! 

 

Paździoch & jego rozeta

Greta & Gabrysia

Zobacz galerię wydarzenia