Wrocławskie Święto Rowerzysty

Tiami wzięła udział we Wrocławskim Święcie Rowerzysty i już drugi raz była jedynym psem w peletonie liczącym 4000 rowerzystów. Mimo upału dzielnie przebiegła 8 km z placu Nowy Targ do Parku Tołpy robiąc raz na jakiś czas przerwę, aby napić się wody. 

 Imprezę zakończyła skokiem do stawu oraz pizzą, bo sportowiec musi się dobrze posilić. Tiami jak zwykle wzbudziła swoją obecnością wiele pozytywnych emocji u innych uczestników imprezy i zrobiła wiele dla propagowania idei psa – dobrego obywatela, która jest nam bardzo bliska

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych, Leszno, sędzia: Dorota Witkowska (PL)

Ronja – Yukki Hill WAY AHEAD w klasie otwartej otrzymała ocenę doskonałą i lokatę trzecią.

 

Klubowa Wystawa Wyżłów w Świerklańcu

Greta – Yukki Hill TO KISS AND TO HUG w klasie otwartej otrzymała ocenę doskonałą i lokatę drugą.
W tej klasie prezentowało się aż pięć suczek i Greta była najmłodsza z nich wszystkich.

 

Greta - Club Show Świerklaniec

Greta - Club Show Świerklaniec

Zobacz galerię wydarzenia

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Opolu, sędzia: Jacqueline Quiros Kubat (AR)

Następny dzień, następny sukces!!!
Greta – Yukki Hill TO KISS AND TO HUG wygrała klasę otwartą, otrzymała ocenę doskonałą i CWC, a następnie została najlepszą dorosłą suką w rasie (BOS) oraz wywalczyła CACIB.
Pani sędzia doceniła nie tylko jej eksterier, ale również wesoły, pełen poczucia humoru charakter. Greta na tej wystawie zakończyła Championat Polski.
Zrobiła to tuż po swoich drugich urodzinach w doskonałym stylu zdobywając wszystkie wnioski na wystawach o randze międzynarodowej.
Wszystkie wnioski zdobyła w parze ze swoją handlerką Olą Najsarek.

 

CACIB Opole - Greta & Ola

CACIB Opole - Greta & Ola

Zobacz galerię wydarzenia

Próby Polowe Wyżłów w Jelczu-Laskowicach

Ronja – Yukki Hill WAY AHEAD uzyskała dyplom pierwszego stopnia z fantastycznym wynikiem 90/100 punktów. Pracowała w upale bardzo długo, bo aż 40 minut i dała z siebie wszystko udowadniając, że nigdy nie należy się poddawać. Ronja na próbach polowych pracowała ze mną. Niestety jej ukochany panciuś, prawdziwy właściciel i przewodnik Kisiel nie mógł być tego dnia z nami ze względów zawodowych. Jestem bardzo wzruszona tym, że Ronja - prawdziwy pies jednego właściciela również ze mną potrafiła wypracować taki piękny wynik na próbach polowych. 

Bardzo, bardzo dziękujemy z Ronisią mojej siostrze za wsparcie w tym dniu! Dynia, dzięki za pomoc, przepraszamy za brud w aucie!