Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Opolu, sędzia: Jacqueline Quiros Kubat (AR)

Następny dzień, następny sukces!!!
Greta – Yukki Hill TO KISS AND TO HUG wygrała klasę otwartą, otrzymała ocenę doskonałą i CWC, a następnie została najlepszą dorosłą suką w rasie (BOS) oraz wywalczyła CACIB.
Pani sędzia doceniła nie tylko jej eksterier, ale również wesoły, pełen poczucia humoru charakter. Greta na tej wystawie zakończyła Championat Polski.
Zrobiła to tuż po swoich drugich urodzinach w doskonałym stylu zdobywając wszystkie wnioski na wystawach o randze międzynarodowej.
Wszystkie wnioski zdobyła w parze ze swoją handlerką Olą Najsarek.

 

CACIB Opole - Greta & Ola

CACIB Opole - Greta & Ola

Zobacz galerię wydarzenia

Próby Polowe Wyżłów w Jelczu-Laskowicach

Ronja – Yukki Hill WAY AHEAD uzyskała dyplom pierwszego stopnia z fantastycznym wynikiem 90/100 punktów. Pracowała w upale bardzo długo, bo aż 40 minut i dała z siebie wszystko udowadniając, że nigdy nie należy się poddawać. Ronja na próbach polowych pracowała ze mną. Niestety jej ukochany panciuś, prawdziwy właściciel i przewodnik Kisiel nie mógł być tego dnia z nami ze względów zawodowych. Jestem bardzo wzruszona tym, że Ronja - prawdziwy pies jednego właściciela również ze mną potrafiła wypracować taki piękny wynik na próbach polowych. 

Bardzo, bardzo dziękujemy z Ronisią mojej siostrze za wsparcie w tym dniu! Dynia, dzięki za pomoc, przepraszamy za brud w aucie!

 

Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Zabrzu, sędzia: Jan Ryk (PL)

Greta – Yukki Hill TO KISS AND TO HUG najpierw wygrała klasę otwartą I otrzymała CWC, następnie została najlepszą dorosłą suką w rasie, a później na deser jeszcze wywalczyła BOB.

 

Greta & Ola

Greta - Best of Breed

Zobacz galerię wydarzenia

Prześwietlenie stawów biodrowych i łokciowych

Dziś Greta udała się z wizytą do doktora Jana Siembiedy na prześwietlenie. Z wielką dumą i radością informujemy, że Greta – Yukki Hill TO KISS AND TO HUG ma zdrowe stawy biodrowe (HD A/A) i łokciowe (ED 0/0).