Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Zabrzu, sędzia: Jan Ryk (PL)

Greta – Yukki Hill TO KISS AND TO HUG najpierw wygrała klasę otwartą I otrzymała CWC, następnie została najlepszą dorosłą suką w rasie, a później na deser jeszcze wywalczyła BOB.

 

Greta & Ola

Greta - Best of Breed

Zobacz galerię wydarzenia

Prześwietlenie stawów biodrowych i łokciowych

Dziś Greta udała się z wizytą do doktora Jana Siembiedy na prześwietlenie. Z wielką dumą i radością informujemy, że Greta – Yukki Hill TO KISS AND TO HUG ma zdrowe stawy biodrowe (HD A/A) i łokciowe (ED 0/0).

 

Crufts- Birmingham

Dla gordona stanąć na zielonym dywanie w NEC to jak dla tenisisty stanąć na korcie w Wimbledonie. Do tej pory zrobiła to bardzo niewielka liczba polskich gordonów.

  Wyjazd na Crufts był moim ogromnym marzeniem i dzięki małemu diabłowi Gretce, mogło ono się spełnić. Wyruszyliśmy więc do Birmingham!
Greta zgłoszona została do licznej klasy yearling. Na ringu prezentowała ją jak zwykle Ola Najsarek. Dziewczyny dały z siebie wszystko. Greta pokazała się fantastycznie. Sędzina oglądała ją naprawdę dokładnie – nic dziwnego, Greta nie ma w rodowodzie ani jednego angielskiego gordona. I wreszcie!! Yukki Hill TO KISS AND TO HUG reserve w klasie yearling!
Nasza Greta na lokacie na Crufts 2015!
Niezapomniane chwile, ogromny sukces! Tak oto spełniło się marzenie o zielonym dywanie. Usłyszeliśmy wiele wspaniałych słów o naszym małym Paździochu. Czeka go chyba fantastyczna przyszłość!

 

 

Występ Zgreduni na zielonym dywanie możecie obejrzeć TUTAJ

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Nitrze, Słowacja

Pierwszego dnia Greta wygrała klasę pośrednią, otrzymała CAC oraz resCACIB.
Drugiego dnia poszło jeszcze lepiej!
Greta wygrała klasę pośrednią, dostała CAC, a następnie została BOS oraz otrzymała swój pierwszy CACIB.
Rozpoczęła tym samym Interchampionat CIE.