Próby Polowe Wyżłów w Jelczu-Laskowicach

Ronja – Yukki Hill WAY AHEAD uzyskała dyplom pierwszego stopnia z fantastycznym wynikiem 90/100 punktów. Pracowała w upale bardzo długo, bo aż 40 minut i dała z siebie wszystko udowadniając, że nigdy nie należy się poddawać. Ronja na próbach polowych pracowała ze mną. Niestety jej ukochany panciuś, prawdziwy właściciel i przewodnik Kisiel nie mógł być tego dnia z nami ze względów zawodowych. Jestem bardzo wzruszona tym, że Ronja - prawdziwy pies jednego właściciela również ze mną potrafiła wypracować taki piękny wynik na próbach polowych. 

Bardzo, bardzo dziękujemy z Ronisią mojej siostrze za wsparcie w tym dniu! Dynia, dzięki za pomoc, przepraszamy za brud w aucie!

 

Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Zabrzu, sędzia: Jan Ryk (PL)

Greta – Yukki Hill TO KISS AND TO HUG najpierw wygrała klasę otwartą I otrzymała CWC, następnie została najlepszą dorosłą suką w rasie, a później na deser jeszcze wywalczyła BOB.

 

Greta & Ola

Greta - Best of Breed

Zobacz galerię wydarzenia

Prześwietlenie stawów biodrowych i łokciowych

Dziś Greta udała się z wizytą do doktora Jana Siembiedy na prześwietlenie. Z wielką dumą i radością informujemy, że Greta – Yukki Hill TO KISS AND TO HUG ma zdrowe stawy biodrowe (HD A/A) i łokciowe (ED 0/0).

 

Crufts- Birmingham

Dla gordona stanąć na zielonym dywanie w NEC to jak dla tenisisty stanąć na korcie w Wimbledonie. Do tej pory zrobiła to bardzo niewielka liczba polskich gordonów.

  Wyjazd na Crufts był moim ogromnym marzeniem i dzięki małemu diabłowi Gretce, mogło ono się spełnić. Wyruszyliśmy więc do Birmingham!
Greta zgłoszona została do licznej klasy yearling. Na ringu prezentowała ją jak zwykle Ola Najsarek. Dziewczyny dały z siebie wszystko. Greta pokazała się fantastycznie. Sędzina oglądała ją naprawdę dokładnie – nic dziwnego, Greta nie ma w rodowodzie ani jednego angielskiego gordona. I wreszcie!! Yukki Hill TO KISS AND TO HUG reserve w klasie yearling!
Nasza Greta na lokacie na Crufts 2015!
Niezapomniane chwile, ogromny sukces! Tak oto spełniło się marzenie o zielonym dywanie. Usłyszeliśmy wiele wspaniałych słów o naszym małym Paździochu. Czeka go chyba fantastyczna przyszłość!

 

 

Występ Zgreduni na zielonym dywanie możecie obejrzeć TUTAJ