Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych we Wrocławiu, sędzia Jan Ryk (PL)

Wystawa psów naszym mieście jest oczywiście obowiązkowym punktem w kalendarzu wystawowym. W tym roku na ringu pokazały się dwie nasze dziewczyny. Yukki Hill TO KISS AND TO HUG - Greta w wieku 15 miesięcy pierwszy raz wystąpiła w klasie pośredniej i uzyskała lokatę 1, swój pierwszy wniosek na Championa Polski – CWC oraz resCacib.

TIAMAT Shadow Dog w klasie otwartej wywalczyła lokatę 2 oraz ocenę doskonałą.

Prawdziwą gwiazdą była jednak Ronja, która razem ze mną wzięła udział w konkursie Kobieta i Pies. Sędzia zdecydował, że jesteśmy najbardziej urodziwą i pasującą do siebie parą. Nic dziwnego, bo w naszych przebraniach Wróżki – Zębuszki prezentowałyśmy się wyjątkowo dobrze.
Nasi przyjaciele dopingując nas dali z siebie wszystko!

 

Światowa Wystawa Psów w Helsinkach, Finlandia

Greta wzięła udział w największej wystawie psów na świecie. Otrzymała ocenę doskonałą w klasie młodzieży i wspaniały opis od sędziego.
Wzięłyśmy również udział w grupie hodowlanej, gdzie Greta z dumą stojąc obok swojej mamy Ginger reprezentowała fantastyczną hodowlę Yukki Hill, z której pochodzi. Ta wystawa dała nam szansę spotkać się, poznać i porozmawiać z najbardziej znanymi hodowcami na świecie, ale przede wszystkim spędziliśmy wspaniale czas z naszymi przyjaciółmi i nie możemy się już doczekać kolejnego spotkania.
Po wystawie spędziliśmy wspaniałe wakacje nad Bałtykiem.

 

WDS - Greta w ringu

WDS - Greta w ringu

Zobacz galerię wydarzenia

Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Kaliszu, sędzia: Agnieszka Skórzewska (PL)

Greta została najlepszym juniorem w rasie i ukończyła Młodzieżowy Championat Polski. Otrzymała też tytuł BOS. Tiami w klasie otwartej zajęła pierwsze miejsce, otrzymała CWC. Po wystawie poszliśmy na spacer z naszymi przyjaciółmi z Kalisza – Sajanem i Zarą i ten punkt programu spodobał się dziewczynom jeszcze bardziej. Na finałach Greta nie była już ani czysta ani pachnąca.

 

Greta & Muffin

Taka zabawa po wystawie

Zobacz galerię wydarzenia

Wystawowy weekend na Słowacji

30 maja Krajowa Wystawa w Senecu
Greta otrzymała ocenę doskonałą oraz lokatę drugą w klasie młodzieży

31 maja Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Nitrze
Greta otrzymała ocenę doskonała, lokatę pierwszą i CAJC w klasie młodzieży. Otrzymała też tytuł GRAND PRIX SLOVAKIA JUNIOR WINNER

1 czerwca Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Nitrze
Dziś Greta dała z siebie wszystko. Najpierw została najlepszym juniorem w rasie, otrzymała nominację na Crufts 2015, a następnie wyszła do porównania o Best of Breed.
Wydawało nam się, że to tylko formalność, bo przecież jak to…Baby Greta w porównaniu o BOB? Ale jednak nasza dziewczynka udowodniła, że mały może dużo i okazała się najlepsza! Otrzymała BOB i tytuł DERBY WINNER!

Na tej wystawie Greta zakończyła Młodzieżowy Championat Słowacji!
Brawurowe zwycięstwo uczciła biegając dziko z Tiami po parkingu wkurzając tym współtowarzysza podróży Newtona.

 

Nitra - Greta & ja

Nitra - Greta & drużyna wspierajaca

Zobacz galerię wydarzenia