Nasze szczeniaczki mają 5 tygodni!

Dzieciaki wyglądają wspaniale! Nadszedł czas na pierwsze próby stania w pozycji wystawowej! Poszło im świetnie! Efekty zobaczycie w galerii http://revolution-breeze.com/galeria/33/

 

Na nowe domy czekają dwaj chłopcy. Są to szczeniaczki, dla których szukamy domków wystawowych. Nie szukamy już w tej chwili domów "na kolanka". Chłopcy są przepiękni, mają śliczne głowy, są bardzo odważni, weseli i otwarci na nowe wyzwania.

 

Rodowód, informacje o rodzicach: http://revolution-breeze.com/mioty/

 

 

Fioletowy chłopiec

Niebieski chłopiec

Zobacz galerię wydarzenia

Pierwszy miesiąc za nami!

Szczeniaczki Ronji i Clyde'a mają za sobą pierwszy miesiąc życia. Wszyscy jedzą z miseczek, uwielbiają dorosłe jedzonko. Zachowują czystość w swoim kojcu i doskonale wiedzą, gdzie jest ich toaleta.

Są przesłodkie, doskonale odchowane, wesołei coraz aktywniejsze. Za nami pierwszy weekend odwiedzin nowych opiekunów naszych dzieciaków.

Zapraszamy do ich galerii, gdzie znajdziecie zdjęcia 4 tygodniowych pupsików: http://revolution-breeze.com/galeria/32/

 

Szukamy jeszcze domków wystawowych dla dwóch chłopców. 

Muszą to być wyjątkowe domy - pełne miłości, świadome potrzeb rasy. 

 

 

Szczeniaczki skończyły 3 tygodnie

Nasze maluchy - dzieci Ronji i Clyde'a skończyły 3 tygodnie. Rozwijają się wspaniale. Zaczynają już przygodę z prawdziwym jedzeniem, ale mama nadal się nimi doskonale opiekuje.

Miały prześliczną sesję zdjęciową na trzeci tydzień życia - zobaczcie ich galerię: http://revolution-breeze.com/galeria/31/

Szukamy 1 lub dwóch domów wystawowych dla chłopców z tego niezwykłego miotu. 

Nasze maluszki

Nasze maluszki

Zobacz galerię wydarzenia

Mamy szczenięta!

13 stycznia Ronja urodziła 7 zdrowych, pięknych szczeniąt. Mamy 5 chłopaków i 2 dziewczynki. Szczenięta są zdrowe, silne i śliczne. Ronja jest bardzo oddaną mamą i bardzo się stara - jej dzieci są więc bardzo najedzone i czyściutkie.

Tym razem mamy mało szczeniąt, a zainteresowanie nimi naprawdę ogromne. Zależy nam jednak na tym, aby znalazły jak najlepsze domy, bardzo chętnie widzielibyśmy je w domach wystawowych. Potrzebujemy jeszcze chwilę, żeby odpocząć i będziemy informować wszystkich chętnych, co i jak. Spokojnie jednak nadal można dzwonić i się z nami kontaktować, jeśli ktoś jest zainteresowany szczeniaczkiem z tego niezwykłego miotu.

Więcej informacji o tym bajecznym skojarzeniu znajdziecie w zakładce mioty: http://www.revolution-breeze.com/mioty/

 

 

Spodziewamy się szczeniąt!

 

W połowie stycznia 2019 w naszej hodowli przyjdą na świat bardzo długo oczekiwane dzieci Ronji. Ojcem zostanie młody, przepiękny pies ze Szkocji – Liric Fusilier with Shillay.

Rodowód szczeniąt to połączenie najlepszych psów na świecie, idealne dopełnienie australijskiego rodowodu Ronji liniami angielskimi. Rodzice szczeniąt pasują do siebie pod każdym względem. Clyde to wspaniały pies. Mam tu na myśli nie tylko eksterier (pies ten wygrywa na wyspach najbardziej prestiżowe wystawy i otrzymuje fatastyczne opisy od prawdziwych znawców rasy, najepszych hodowców na świecie), ale również zdrowie i temperament.

Mamy ogromne nadzieje związane z tymi maluchami. Jesteśmy przekonani, że będą to wspaniałe psy. Decydując się na szczenię z naszej hodowli, musicie mieć świadomość, że oddajemy w Wasze ręce nie tylko efekt naszych marzeń, głębokich przemyśleń na temat rasy, ale również efekt wieloletniej pracy najlepszych hodowców z całego świata. Z opiekunami naszych szczeniąt pozostajemy w ciągłym kontakcie, służymy pomocą i radą, ale mamy wobec nich również spore wymagania. Zależy nam na jak najlepszych domach dla naszych dzieciaków – domach, w których będą kochane, rozumiane oraz szczęśliwe!

 

Przyjmujemy jeszcze rezerwacje na szczenięta z tego skojarzenia.

 

 

rodowód szczeniąt

Liric Fusilier with Shillay - Clyde

Zobacz galerię wydarzenia