Greta wróciła do formy :)

Cztery miesiące temu Greta urodziła a następnie z pełnym zaangażowaniem oraz przy naszym pełnym wsparciu wychowała trzynaście fantastycznych szczeniąt. 

Wróciła już do formy! Wygląda świetnie!

Jeszcze tylko futerko musi odrosnąć:)

 

 

Wszyscy w nowych domach!!

Wszystkie nasze dzieci są już w nowych rodzinach, gdzie wiedzie im się doskonale!

Jeszcze raz przedstawiamy dzieci Grety i Pablo w kolejności narodzin:

 

niebieski chłopiec Revolution Breeze STARKILLER - Leon mieszka w Finlandii z Sari Ilo, jej rodziną i swoim tatą Pablo

 

limonkowy chłopiec Revolution Breeze SKYWALKER - Limo mieszka na Litwie z Juliją Banioniene i jej rodziną

 

żółty chłopiec Revolution Breeze SPARTACUS - Spartaś mieszka w Kamieńcu Ząbkowickim z Kasią Kozyrą i jej rodziną

 

czerwony chłopiec Revolution Breeze STAR OF RED DOBLO - Gromit mieszka w Poznaniu z rodziną Markowskich: Ewą, Michałem, Fiona & Fiodorem

 

turkusowy chłopiec Revolution Breeze SHECK EXLEY - Sheck został z nami! Sheck jest współwłasnością naszej hodowli i mieszka w Szczecinie ze swoją współwłaścicielką Natalią Paradowską i jej rodziną

 

ciemnoróżowa dziewczynka Revolution Breeze SAVE THE REBELION - Kapri mieszka w Prudniku (Poland) with Natalią Bednarek-Cieślik , Robert Cieślikiem i małym Igore,

 

szary chłopiec Revolution Breeze STORMTROOPER TO RELATIVITY - Rogue mieszka w Kalifornii – USA z Denise Paquette

 

zielony chłopiec Revolution Breeze SUPER ROYAL BABY - George mieszka we Wroclawiu  with Marcelą Jakubczyk i Dawidem

 

miętowa dziewczynka Revolution Breeze SPUMANTE SWEET - Sally mieszka w Niemczech z rodziną Thönes 

 

jasnoróżowa dziewczynka Revolution Breeze SHOT OF FINLANDIA - Pepper została z nami! Pepper jest współwłasnością naszej hodowli i mieszka we Wrocławiu ze swoją współwłaścicielką Jagodą Cook i jej rodziną

  

filetowy chłopiec Revolution Breeze SIRIUS BLACK - Jasiek mieszka  we Wroclawi z  Ania Marusza

 

 brązowy chłopiec Revolution Breeze SAW GERRERA - Franek mieszka w Nadolicach Wielkich z Agnieszką Sikora i Filipem

 

pomarańczowa dziewcznka Revolution Breeze SMASHING PUMPKIN -Dorka mieszka w Czechach z Klárą Horáková i Janem Štrof oraz ich rodziną

 

Dziękujemy wszystkim za zaufanie!

 

Ostatni wolny chłopczyk!

Na nowy dom czeka ostatni szczeniaczek z naszej szczęśliwej trzynastki. Jego rodzeństwo rozjechało się już po całym świecie, a on nadal czeka na wspaniałych ludzi. Piesek ma 3 miesiące, ma komplet szczepień i jest gotowy do wyjazdu do nowego, dobrego, odpowiedzialnego domu.

 

Jest to chłopiec o wspaniałym temperamencie. Jest bardzo nastawiony na współpracę z człowiekiem, otwarty, przyjacielski i czuły. Bardzo szybko się uczy, reaguje na przywołanie na gwizdek, zna podstawowe komendy. Jest doskonale zsocializowany i przygotowany do nowego życia.

 

Szukamy dla niego wspaniałej rodziny, która nie zmarnuje jego potencjału.

 

 

Nasze szczeniaczki skończyły 9 tygodni

Nasze szczeniaczki mają 9 tygodni. Większość z nich pojechała już do nowych domów. Rozjechały się nie tylko po Polsce, ale również po świecie – jeden chłopiec dotarł nawet aż do Finlandii. W nowych domach wszyscy radzą sobie wspaniale. Są odważni, otwarci na nowych ludzi i sytuacje, niczego się nie boją i codziennie dostarczają swoim nowym rodzinom mnóstwo radości.

 

Na nowe domki czekają jeszcze czterej chłopcy i jedna dziewczynka.

Wszyscy są zaczipowani, zaszczepieni o gotowi do zamieszkania w nowych rodzinach,

Zielony chłopiec – Revolution Breeze SUPER ROYAL BABY

http://revolution-breeze.com/galeria/22/

Jest to chłopiec o wspaniałym, słodkim charakterze. Doskonale sprawdzi się jako pies rodzinny i odnajdzie w rodzinie z dziećmi. Jest to uroczy, ciągle szukający kontaktu z człowiekiem chłopiec.

 

Limonkowy chłopiec – Revolution Breeze SKYWALKER

http://revolution-breeze.com/galeria/23/

Nasz Limuś jest chłopcem o silnym, stabilnym charakterze i o takiej samej budowie ciała. Niczym się nie przejmuje, zawsze biegnie na przód i nie boi się sięgnąć po swoje. Jest bardzo pewny siebie, odważny, bardzo chętnie nosi w pyszczku zabawki a nawet można powiedzieć, że aportuje. Limuś bardzo rokuje wystawowo.

 

Fioletowy chłopiec – Revolution Breeze Sirius Black

http://revolution-breeze.com/galeria/24/

Ulubiony synek Grety :) Wesoły, energiczny chłopiec, który uwielbia zabawę na dworze. Najbardziej pasjonują go oczywiście gołębie! Syriusz ma śliczną główkę, która w przyszłości na pewno stanie się też główką mądrą. Na razie jest pełna pomysłów, co zrobić, żebyśmy się nie nudzili.

 

Szary chłopiec – Revolution Breeze STORMTROOPER

http://revolution-breeze.com/galeria/25/

Szaruś jest przepięknym szczeniaczkiem, który doskonale rokuje wystawowo. Do tego ma charakter prawdziwego showmana – po prostu stworzony został po to, aby go wszyscy kochali i podziwiali. Dla Szarusia szukamy domu wystawowego.

 

Ciemnoróżowa dziewczynka – Revolution Breeze SAVE THE REBELLION

http://revolution-breeze.com/galeria/26/

W ostatniej chwili zwolniła się rezerwacja na dziewczynkę. Jest to prześliczna dziewczynka o doskonałym temperamencie – prawdziwa córka swojej matki, żywe srebro. Zawsze w ruchu, ciągle jej pełno i wszystko ją interesuje. Była zarezerwowana na długo przed swoimi nadrodzinami, ale jak wiadomo, nie wszyscy ludzie są odpowiedzialni. Szukamy dla niej wyjątkowej rodziny, ale chcielibyśmy, żeby pokazywała się na wystawach.

Cztery tygodnie za nami!

Nasze szczeniaczki skończyły pierwszy miesiąc życia. Wszystkie są zdrowe, silne, tłuściutkie i słodkie:) Prowadzą bardzo bujne życie towarzyskie i dzięki temu są też bardzo socjalne!

 

Kilku chłopców szuka jeszcze nowych wspaniałych domków.

 

 

Zapraszamy do galerii, gdzie można zobaczyć śliczne, aktualne zdjęcia maluchów:

 

Galeria maluszków - 4 tygodnie