Nasze szczeniaczki mają 3 tygodnie :)

Nasze dzieciaki super rosną, wszyscy otworzyli oczy, zaczynają merdać ogonkami i przyjmować pierwszych gości:) Nowych domów szuka jeszcze kilku chłopaków:)

 

Szczeniaczki mają już swoją galerię, gdzie można obejrzeć, jak rozwijają się od dnia narodzin. Będziemy ją na bieżąco uzupełniać:

Galeria szczeniaczków

 

Szczeniaczki wychowywane są w domu, w kochającej rodzinie. Są socjalizowane z najwyższą starannością. 

Zapraszamy do kontaktu wszystkich miłośników rasy oraz osoby, które chciałyby się zapoznać bliżej z tymi wspaniałymi psami.

Mamy szczenięta!

W sobotę, 4 lutego Greta urodziła trzynaście zdrowych szczeniąt. Mamy cztery śliczne dziewczynki i dziewięciu przystojnych chłopaków. Greta jest wspaniałą, bardzo zaangażowaną mamą. Wszyscy piją mleko i rosną :)

Rodzice szczeniąt to wspaniali przedstawiciele rasy - nasza Greta - Yukki Hill TO KISS AND TO HUG i Pablo - Silent North EYECON 

Greta jest bardzo utytułowaną sunią. Jest doceniana na ringach przez sędziów z całego świata i ma za sobą zwycięstwa w naprawdę dużych stawkach. Jako jedna z trzech polskich gordonek może się poszczycić lokatą na Crufts. 

Przede wszystkim jednaj jest po prostu wspaniałym psem rodzinnym i naszym przyjacielem - wesoła, energiczna, zawsze skora do zabawy i robienia głupot:)

 

Ojcem został pies mieszkający w Finlandii Północnej - Pablo - Silent North EYECON. Pablo jest psem po prostu pięknym. Poza osiągnięciami na wystawach, ma jednak coś jeszcze - rewelacyjny charakter. Wychowany w domu z dziećmi, członek swojej rodziny w każdym tego słowa znaczeniu, rozpieszczony tak jak to się każdemu gordonowi należy, na żywo robi niesamowite wrażenie.

 

Z tego miotu mamy wolnych kilku chłopaków.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich miłośników rasy.

 

Więcej informacji (zdjęcia przodków, rodowód szczeniąt) znajdziecie w naszej zakładce mioty

Nasze szczeniaczki :)

Nasze szczeniaczki :)

Zobacz galerię wydarzenia

Czekamy na szczeniaczki  :)

Nasze dzieciaki powinny przyjść na świat około 7 lutego. Greta mimo sporego brzucha nadal spędza aktywnie czas na spacerach i korzysta z uroków zimy. Po prostu biega nieco wolniej :)

Nie wygląda na zbyt przejętą swoim stanem. Czuje się i wygląda wspaniale. Jest tylko ciągle głodna:)

Greta - 48 dzień ciąży

Greta - 48 dzień ciąży

Zobacz galerię wydarzenia

Spodziewamy się szczeniąt!

Na pocztątku lutego 2017 w naszej hodowli urodzą się szczenięta. Mamą zostanie nasza Greta (Yukki Hill TO KISS AND TO HUG), a ojcem pies mieszkający w Finlandii Północnej - Pablo (Silent North EYECON). 

 

Rodzice szczeniąt mają zdrowe stawy biodrowe (HD A/A) i łokciowe (ED 0/0) oraz są wolni od pra rcd4. Oznacza to, że wszystkie nasze dzieci będą genetycznie wolne od pra rcd4. Są to psy o bardzo fajnych charakterach. Mieszkają w kochających rodzinach, są bardzo aktywni, weseli i uwielbiają towarzystwo ludzi.

 

Rodowód szczeniąt łączy ze strony matki klasyczne, australijskie linie z zupełnie nowymi dla tej części Europy liniami amerykańskimi ze strony ojca.

 

Jesteśmy bardzo szęśliwi. Przyszła mama czuje się wspaniale. Spodziewamy się wielu czarnych klusek:)

 

Po więcej informacji zapraszamy do działu mioty. Można tam również obejrzeć zdjęcia ojca i przodków naszych szczeniąt.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich miłośników rasy!

Tiami na warsztatach ze sztuczek :)

Nasza Tiami wzięła udział w seminarium ze sztuczek. Bawiła się oczywiście wspaniale :) Udowodniła też, że seter szkocki gordon to całkiem wszechstronna rasa:)

Tiami jest super mądrym pieskiem i bardzo zaangażowanym w realizację wszystkich swoich zadań.