Planujemy szczenięta - Greta jedzie na randkę!

Planujemy szczenięta! Greta za kilka dni wybiera się na randkę do Finlandii i mamy nadzieję, że w  lutym zostanie mamą. Będzie to wyjątkowy miot. Ojcem szczeniąt zostanie Pablo - Silent North EYECON, przystojniak z Finlandii. Jest to pies o wyjątkowym rodowodzie. Mamą zostanie nasza gwiazda, żywe sreberko Greta - Yukki Hill TO KISS AND TO HUG. Mamy nadzieję na wyjątkowe walentynki:)

 

Więcej o planowanym miocie można dowiedzieć sie TUTAJ

 

 

 

 

Międzynarodowa Wystawa Psów we Wrocławiu

Udział w tej wystawie to nasza rodzinna tradycja! I w tym roku nasza drużyna stawiła się na stadionie olimpijskim w pełnym składzie. To był po prostu nasz dzień!

Najpierw w klasie otwartej zaprezentowała się nasza kochana Tiami. Udało jej się zdobyć ostatni potrzebny wniosek na Championa Polski! Jesteśmy z niej bardzo, bardzo dumni!

 

Następnie w klasie championów wystąpiła Greta. Greta otyrzmała CACIB, ale postanowiła, że na tym nie skończy. W prównaniu z psem (a trzeba przyznać, że w ringu spotkali się prawdziwi kozacy - ciężko było między nimi zdecydowac) wygrała i otrzymala tytuł BEST OF BREED.

Ale to jeszcze nie koniec! Na finałach Best of Group stanęła na czwartej lokacie!

 

Niezawodna Ronja jak zwykle niczm prawdziwa profesjonalistka pokazała się w konkurencji Kobieta i Pies. Tym razem przebrałysmy się za kota, mysz i ser:)

 

Było super! Szampan lał się srumieniami:) Dziekujemy wszystkim przjaciołom za wspaniały dzień! A szczególnie wspaniałym handlerkom naszych dziewczyn!

 

Greta - CACIB,  BOB, BOG 4

Greta - CACIB,  BOB, BOG 4

Zobacz galerię wydarzenia

Europejska Wystawa Psów w Brukseli

Greta wzięła udział w Europejskiej Wystawie Psów, która w tym roku miała miejsce w Brukseli. Wystąpiła w klasie championów, która liczyła aż 14 pięknych suk z całej Europy. 

Greta w duecie z Olą Najsarek wywalczyła 4 miejsce. Jest to wspaniały wynik! Jesteśmy z niej bardzo dumni.

Spędziliśmy super weekend z przyjaciółmi - nie tylko psimi:) Dzięki wszystkim za ten wspaniały czas!

 

Super weekend na wystawach klubowych!

Za nami wspaniały weekend na wystawach klubowych! Pełen sukcesów, spotkań z przyjaciółmi i radości!

W sobotę  - 4 czerwca Greta prezentowana przez Olę Najsarek na wystawie klubowej w Opolu zdobyła tytuł Zwycięzcy Klubu’16. Sędziował Grzegorz Weron. W tym roku polska wystawa klubowa była raczej mocno kameralnym wydarzeniem, ale spędziliśmy super dzień z przyjaciółmi!

W niedzielę – 5 czerwca udaliśmy się na klubową wystawę do Czech. Wystawa była wspaniałym wydarzeniem, prawdziwym świętem rasy. Stawka 64 gordony to jest rewelacyjny wynik. Sędziowała legendarna sędzina, hodowczyni ze znanej brytyjskiej hodowli Amscot – Jean Collins-Pitman.

Psów było tak dużo, że w niektórych klasach nie mieściły się w ringu. Wokół było czarno:)

Greta wystawiała się w licznie obsadzonej klasie championów. Pokazywała ją Martyna Nowak. Dziewczyny zaprezentowały się wspaniale! Greta wygrała swoją klasę, otrzymała CAC i przede wszystkim wspaniały opis od sędziego – specjalisty.

To jest wspaniałe uczucie, gdy pies wygrywa w takiej stawce. To był prawdziwy zaszczyt stanąć w takiej stawce na ringu.

To był super dzień! Wszyscy bawiliśmy się wspaniale i nawet Zgredka zjadła smażony syr, aby uczcić swój sukces:)

Club Show - Konopiste Greta & Martynka

Club Show - Konopiste

Zobacz galerię wydarzenia